Menu

Atrakcje

Wirtualny spacer

Sprawdź

Pałac Domaniowski to idealne miejsce do organizacji przyjęć zarówno o charakterze biznesowym, jak i rodzinnym. Przy organizacji przyjęć na większą ilość spotkań oferujemy nasze przestronne i eleganckie sale konferencyjno-bankietowe. Każdą uroczystość przygotowujemy indywidualnie, stosownie do oczekiwań i potrzeb naszych Gości. Dzięki współpracy z zespołami muzycznymi i Dj'em możemy zadbać o oprawę muzyczną Wesela i każdej imprezy. Na życzenie Państwa możemy zorganizować także oprawę artystyczną oraz dodatkowe atrakcje podczas imprezy.

Zobacz atrakcje

Marina Domaniowska

Marina Domaniowska to bogata oferta rekreacyjna przeznaczona dla wielbicieli mocnych wrażeń. Wakeboarding i Surfing to nasze główne propozycje. Posiadamy najnowszy i profesjonalny sprzęt najwyższej klasy, spełniający wszystkie wymogi bezpieczeństwa, a nasza kadra jest wysoko wyszkolona. Nasi podopieczni osiągają znaczące wyniki  w ogólnopolskich konkursach. Dla najmłodszych również proponujemy masę atrakcji. Działamy na terenie Zalewu Domaniowskiego, zwanego także Morzem Domaniowskim. Jest to największy i najczystszy zbiornik na terenie południowego Mazowsza. Jego powierzchnia wynosi 500 ha, głębokość maksymalna to 8,9 m.

Wędkowanie

Zalew Domaniowski to około 500-hetarowy zbiornik znajdujący się na rzece Radomce. Druga klasa czystości wody przyciąga nad jego brzegi nie tylko osoby pragnące odpocząć na plaży, ale i wędkarzy. Ogromna powierzchnia zbiornika daje wiele możliwości wędkowania zarówno z brzegu, jak i z łodzi. W Zalewie Domaniowskim wędkować możemy zatem wieloma metodami: od ulubionego przez miejscowych spinningu, przez metodę spławikową, po zarzucanie swojej wędki na zestaw gruntowy. Mnogość gatunków ryb występujących w wodach zbiornika daje duże pole do popisu amatorom spinningu (sandacz, szczupak, okoń, sum), karpi (na terenie Zalewu odbyły się zawody z cyklu Euro-Carp) oraz ryb spokojnego żeru (leszcz, płoć, lin).

Narty biegowe

Pałac Domaniowski to miejsce, gdzie wypoczynek przechodzi na wyższy poziom. Wnętrza naszego obiektu pozwolą na pełny relaks, otulając Państwa swoim ciepłem i przyjazną atmosferą . Natomiast tereny wokół Pałacu pozwalają na aktywne spędzanie czasu także zimą. Aby zimowe zwiedzanie pięknych okolic Zalewu Domaniowskiego i Doliny Radomki było ciekawe i urozmaicone, proponujemy Państwu wypożyczenie zestawu do narciarstwa biegowego. Dla osób zaawansowanych będzie to doskonała okazja do uprawiania swojego hobby w pięknym otoczeniu. Osoby początkujące z pewnością docenią zdrowotne aspekty aktywnie spędzanego czasu na nartach biegowych.

Rekreacja konna

Wspaniałą formą wypoczynku jest jazda konna i dlatego chcemy Państwu zapewnić tę atrakcję. W zimowe popołudnia będziemy organizować kuligi, a przez cały rok proponujemy jazdę konną.

Boisko wielofunkcyjne

Nowe boisko wielofunkcyjne do tenisa ziemnego, piłki siatkowej i koszykowej już otwarte! Serdecznie zapraszamy.

Rowery elektryczne

Rower elektryczny to nowoczesna alternatywa dla roweru tradycyjnego. W odróżnieniu od klasycznych jednośladów, rowery elektryczne wspomagają jazdę przy pomocy silnika elektrycznego wbudowanego w koło. Rower elektryczny porusza się bezszelestnie i umożliwia jazdę bez zbędnego wysiłku rowerzysty. Rowery elektryczne są powszechnie używane na świecie – korzystają z nich zarówno starsi, jak i młodsi użytkownicy. Rowery elektryczne to idealny środek do poruszania się po zatłoczonej przestrzeni miejskiej oraz doskonały pomysł na rekreację.

Zarezerwuj pobyt w Pałacu Domaniowskim!

Zarezerwuj pobyt