Menu

Atrakcje

Sprawdź

Spacer 3D

Pałac Domaniowski to idealne miejsce do organizacji przyjęć zarówno o charakterze biznesowym, jak i rodzinnym. Przy organizacji przyjęć na większą ilość spotkań oferujemy nasze przestronne i eleganckie sale konferencyjno-bankietowe. Każdą uroczystość przygotowujemy indywidualnie, stosownie do oczekiwań i potrzeb naszych Gości. Dzięki współpracy z zespołami muzycznymi i Dj'em możemy zadbać o oprawę muzyczną Wesela i każdej imprezy. Na życzenie Państwa możemy zorganizować także oprawę artystyczną oraz dodatkowe atrakcje podczas imprezy.

Zobacz atrakcje

Disc Golf

Gra pozwala na prowadzenie rozgrywki między zawodnikami w skrajnie różnym wieku, siła fizyczna ma tu mniejsze znaczenie niż technika i taktyka. Sport daje równe szanse wszystkim zawodnikom oraz nie wymaga specjalnych predyspozycji i długotrwałych przygotowań. Jest bezpieczny i niezmiernie korzystny dla seniorów.

Celem gry w disc golf jest przejście całego pola gry w jak najmniejszej liczbie rzutów dyskiem.

Gogle Wirtualnej Rzeczywistości

Gogle VR to świetna zabawa dla każdego. Nasze wirtualne gogle wprowadzają w inny świat i umilają czas gościom. Jest to świetny sposób aby iść z duchem czasu oraz dbać o osoby z którymi współpracujemy.

Wirtualna rzeczywistość na wynajem zawsze pozostawia uśmiech na twarzy i pozytywne wspomnienie w głowie.

Rowery elektryczne

Rower elektryczny to nowoczesna alternatywa dla roweru tradycyjnego. W odróżnieniu od klasycznych jednośladów, rowery elektryczne wspomagają jazdę przy pomocy silnika elektrycznego wbudowanego w koło. Rower elektryczny porusza się bezszelestnie i umożliwia jazdę bez zbędnego wysiłku rowerzysty. Rowery elektryczne są powszechnie używane na świecie – korzystają z nich zarówno starsi, jak i młodsi użytkownicy. Rowery elektryczne to idealny środek do poruszania się po zatłoczonej przestrzeni miejskiej oraz doskonały pomysł na rekreację. W ofercie posiadamy 19 rowerów elektrycznych do poruszania się po szlakach rowerowych malowniczej okolicy Zalewu Domaniowskiego.

Marina Domaniowska

Marina Domaniowska to bogata oferta rekreacyjna przeznaczona dla wielbicieli mocnych wrażeń. Wakeboarding i Surfing to nasze główne propozycje. Posiadamy najnowszy i profesjonalny sprzęt najwyższej klasy, spełniający wszystkie wymogi bezpieczeństwa, a nasza kadra jest wysoko wyszkolona. Nasi podopieczni osiągają znaczące wyniki  w ogólnopolskich konkursach. Dla najmłodszych również proponujemy masę atrakcji. Działamy na terenie Zalewu Domaniowskiego, zwanego także Morzem Domaniowskim. Jest to największy i najczystszy zbiornik na terenie południowego Mazowsza. Jego powierzchnia wynosi 500 ha, głębokość maksymalna to 8,9 m.

Wędkowanie

Zalew Domaniowski to około 500-hetarowy zbiornik znajdujący się na rzece Radomce. Druga klasa czystości wody przyciąga nad jego brzegi nie tylko osoby pragnące odpocząć na plaży, ale i wędkarzy. Ogromna powierzchnia zbiornika daje wiele możliwości wędkowania zarówno z brzegu, jak i z łodzi. W Zalewie Domaniowskim wędkować możemy zatem wieloma metodami: od ulubionego przez miejscowych spinningu, przez metodę spławikową, po zarzucanie swojej wędki na zestaw gruntowy. Mnogość gatunków ryb występujących w wodach zbiornika daje duże pole do popisu amatorom spinningu (sandacz, szczupak, okoń, sum), karpi (na terenie Zalewu odbyły się zawody z cyklu Euro-Carp) oraz ryb spokojnego żeru (leszcz, płoć, lin).

Narty biegowe

Pałac Domaniowski to miejsce, gdzie wypoczynek przechodzi na wyższy poziom. Wnętrza naszego obiektu pozwolą na pełny relaks, otulając Państwa swoim ciepłem i przyjazną atmosferą . Natomiast tereny wokół Pałacu pozwalają na aktywne spędzanie czasu także zimą. Aby zimowe zwiedzanie pięknych okolic Zalewu Domaniowskiego i Doliny Radomki było ciekawe i urozmaicone, proponujemy Państwu wypożyczenie zestawu do narciarstwa biegowego. Dla osób zaawansowanych będzie to doskonała okazja do uprawiania swojego hobby w pięknym otoczeniu. Osoby początkujące z pewnością docenią zdrowotne aspekty aktywnie spędzanego czasu na nartach biegowych.

Rekreacja konna

Wspaniałą formą wypoczynku jest jazda konna i dlatego chcemy Państwu zapewnić tę atrakcję. W zimowe popołudnia będziemy organizować kuligi, a przez cały rok proponujemy jazdę konną.

Boisko wielofunkcyjne

Nowe boisko wielofunkcyjne do tenisa ziemnego, piłki siatkowej i koszykowej już otwarte! Serdecznie zapraszamy.