Menu

Przyjęcia

Sprawdź

Spacer 3D

Pałac Domaniowski to idealne miejsce do organizacji przyjęć zarówno o charakterze biznesowym, jak i rodzinnym. Przy organizacji przyjęć na większą ilość spotkań oferujemy nasze przestronne i eleganckie sale konferencyjno-bankietowe. Każdą uroczystość przygotowujemy indywidualnie, stosownie do oczekiwań i potrzeb naszych gości. Organizując ekskluzywne wesele w Pałacu, dzięki współpracy z zespołami muzycznymi i Dj'em możemy zadbać o profesjonalną oprawę muzyczną tego wyjątkowego dnia jak i każdej innej imprezy. Na życzenie Państwa możemy zorganizować także oprawę artystyczną oraz dodatkowe atrakcje podczas imprezy.

Ekskluzywne przyjęcia

Ekskluzywne wesela, śluby w pałacu okolice Warszawy, Radomia Pałac Domaniowski

Ekskluzywne wesele okolice Warszawy

Ślub w plenerze

Ślub w plenerze może być ślubem jak z bajki, może być spełnieniem pragnienia z dzieciństwa czy młodości, może być spełnieniem marzenia pary młodej, wystarczy tylko uruchomić wyobraźnię… i powierzyć organizację spełniania tych marzeń osobom, które zaradzą nawet nieudanej pogodzie…

Znajdziemy dla Was urzędnika stanu cywilnego, który zgodzi się udzielić wam ślubu w plenerze, szczegółowo zajmiemy się organizacją takiego przedsięwzięcia. Jesteśmy w stanie zaplanować i przewidzieć wszystkie możliwe opcje, wybierając najbardziej odpowiadającą młodej parze.

Zapytaj o ofertę

Ślub i wesele w Pałacu Domaniowskim

Ekskluzywne wesele

Pałac Domaniowski mieszczący się w okolicach Warszawy, Radomia to wymarzone miejsce, gdzie można zorganizować ekskluzywne wesele Państwa marzeń. Ten szczególny dzień wymaga wyjątkowej oprawy oraz dopieszczenia w najmniejszym szczególe. Z największą dbałością pomożemy Państwu zorganizować ten jeden z najważniejszych dni w życiu. W naszym Pałacu poczujecie się Państwo wyjątkowo. Piękne i eleganckie wnętrza, wykwintna kuchnia oraz profesjonalna obsługa zapewnią niepowtarzalną atmosferę przyjęcia i spełnią oczekiwania najbardziej wymagających par. Organizowane przez nas wesela w Pałacu zapadną w pamięć na długie lata zarówno gościom, jak i Państwu Młodym. Dlatego nie ma lepszego miejsca w okolicach Warszawy, Radomia żeby zorganizować ekskluzywne wesele w Pałacu.

W okresie październik – kwiecień poza świętami obowiązuje dodatkowy 20% rabat od cen standardowych.

Zapytaj o ofertę

Przyjęcie komunijne w Pałacu Domaniowskim

Przyjęcie komunijne

Wyjątkowe, rodzinne wydarzenie jakim jest Pierwsza Komunia Święta zasługuje na profesjonalną i komfortową oprawę – tak, aby wszyscy goście mogli razem z dzieckiem przeżywać to wielkie wydarzenie. W naszym Pałacu odnajdą Państwo spokój i niezapomnianą atmosferę, a całe przyjęcie zostanie zorganizowane zgodnie z Państwa preferencjami. Mając również świadomość tego, że Pierwsza Komunia to święto dla dzieci, w naszym Pałacu czekają na nie rozmaite atrakcje.

Zapytaj o ofertę

Wesele Radom

Usługi dodatkowe

Do każdego przyjęcia i do każdej imprezy podchodzimy indywidualnie spełniając nawet najskrytsze marzenia naszych gości. Na Państwa życzenie zorganizujemy wybraną oprawę artystyczną czy dodatkowe atrakcje: niepowtarzalną scenografię, występy gwiazd estrady i ekranu, występy kabaretu, pokazy formacji tanecznych i gimnastycznych, show barmańskie, pokazy sztucznych ogni czy konkursy i quizy kulinarne.

Zapytaj o ofertę

Wesele w Pałacu Domaniowskim

Przyjęcia na kilkaset osób

Organizujemy uroczyste przyjęcia i wykwintne gale nawet dla kilkuset osób. Nasza wykwalifikowana załoga zapewni Państwu komfort i profesjonalną obsługę, a przestronne i eleganckie sale są wręcz stworzone do pomieszczenia większej ilości osób. Nasz Dział Organizacji Spotkań zapewnia wszelką pomoc w organizacji tego typu wydarzenia.

Zapytaj o ofertę

Formularz kontaktowy

Chcesz urządzić przyjęcie w ekskluzywnym miejscu? - zostaw kontakt a przygotujemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Pałac Domaniowski zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2014 poz.1182 ze zm.) w celach marketingowych obejmujących przesyłanie informacji o charakterze marketingowym drogą elektroniczną, telefoniczną lub pocztową przy wykorzystaniu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Przetwarzanie danych osobowych